Jäsenhuone|TyöhuoneEdustusjoukkue

SM-MAASTOT 2018 PERNIÖSSÄ, Salon Vilpas ja Perniön Urheilijat

grafiikka, Jesse Tielinen

Tutustu kilpailuun osoitteesta: sm-maastot2018.fi

(tällä sivulla myös tietoja kilpailusta)

 

la 5.5.2018   SM-maastot aikuisurheilijat
la 5.5.2018   Flying Finns-junnumaastot

su 6.5.2018  SM-maastot

 

OSOITE: Erveläntie 16,  25500 Perniö

 

1 km reitti punaisella
2 km reitti punaisella

 

 

==========================================================================

SM-MAASTOT 2018                                            Tuomarineuvoston pj.  Ella Rantala
la 5.5.- su 6.5.                                                                ella.rantala@omya.com

==============================================================================

SM-MAASTOT2018             Puh.no ja S-postiosoitteita

Achrén Pasi (ajanotto)

050 572 6598

pasi.achren@suomi24.fi

Fagerström Arto (lähtö ja maali)

050 082 8505

arto.fagerstrom@gmail.com

Haartela Juhani (talous) (ajanotto)

050 518 8433

juhani.haartela@gmail.com

Ilola Anneli (kisakanslia)

040 832 4369

annelijilola@hotmail.com

Jalonen Teppo (myynti ja markkinointi) (talous)

041 455 3152

teppo@salonasuntopalvelu.fi

Järvelä Simo (kilpailunjohtaja)

050 566 7834

simo.jarvela@pihlajalinna.fi

Kiuru Antti (apulaisratamestari)

045 671 0832

 

Koivunen Kari (kuuluttaja)

044 778 4572

kari.koivunen@salo.fi

Kovala Eeva (ruoka- ja kahviopalvelut)

044 545 4531

eeva@kovala.fi

Kovala Kaisa (kuuluttaja)

044 326 1392

kaisakovala@gmail.com

Kovala Pentti (järjestelytmk. pj)

044 545 4532

pentti@kovala.fi

Kuosa Leila (järjestelytmk. sih.)

040 725 2283

leila.kuosa@gmail.com

Lamminen Minna (kilp.joh. apulainen)

041 461 6231

minna@lamminen.net

Manelius Tero (turvallisuus ja koulumajoitus)

044 526 7851

tero.manelius@hotmail.com

Murto Sari (viestintä)

044 704 5677

sari.murto@culticon.fi

Nummi Seppo (liikennevastaava)

050 550 1015

seppo.nummi@seutuposti.fi

Rokka Krista (tapahtumavastaava)

050 592 6335

krista.rokka@iki.fi

Sirkiä Jaana (ruoka- ja kahviopalvelut)

044 379 9304

jaana.sirkia@sskky.fi

Tauriainen Heli (kisakanslia)

040 837 5671

heli.tauriainen@salo.fi

Teinilä-Achrén Mari (kuulutus)

050 596 3229

mari.teinila-achren@turku.fi

Tielinen Jesse (nettisivut)

044 304 0116

jessenlogin@gmail.com

Vuorinen Tomi (ratamestari)

050 564 2402

tomi.vuorinen@napsalaiturit.com

 

 

KOULUMAJOITUS PERNIÖSSÄ

Tiedustelut  Tero Manelius   tero.manelius@hotmail.com       044 526 7851

===================================================================================

MAATILAMATKAILU MAJOITUKSIA
mm.

KATISKANMÄKI
Särkisalontie 2
25610 Ylönkylä
posti@katiskanmaki.fi
+358 45 666 3828
www.katiskanmaki.fi

HOITOLA & MAJOITUS SYPRESSI
Matildanpuitotie 6
25660 Mathildedal
tarja.aho@sypressi.fi
040 718 7486
www.sypressi.fi

KIRJAKKALAN RUUKKIKYLÄ/HARDELO OY
Hamarijärventie 62
25570 Teijo
asiakaspalvelu@ruukkikyla.fi
+358(0)44 5446114
www.ruukkikyla.fi

LEIPYÖLI
Leipyölintie 218
25500 Perniö
02 735 4190
0500 744241
www.leipyoli.com